Графік зупинок міжнародних автобусних рейсів з Дрогобича

Рейс 000277 Стебник - Прага - Карлові Вари (через Польщу)

Розклад зупинок в Україні

Зупинка в містіГодина виїзду
Борислав10:00
Трускавець10:30
Стебник10:50
Дрогобич11:30
Стрий12:10
Львів АС-813:40
Львів ЖД14:20
Розклад зупинок

Рейс 000277 Карлові Вари - Прага - Стебник (через Польщу)

Зупинка в автовокзалі
міста
Година виїзду з
атовокзалу
Karlovy Vary08:30
Plzen10:00
Praha12:30
Hradec Králové14:30
Litomyšl15:20
Olomouc17:00
Ostrava18:20
Katowice20:00
Вартість проїзду рейсом 000277
ЗупинкаKatowiceOlomoucHradec KrálovéPraha​Plzen​Karlovy Vary​
Борислав80010001200125013001400
Трускавець80010001200125013001400
Стебник80010001200125013001400
Дрогобич80010001200125013001400
Стрий80010001200125013001400
Львів70010001200125013001400

Рейс 000356 Київ - Плзень (через Словакію)

Розклад зупинок в Україні

Зупинка в містіГодина виїзду
Борислав08:00
Дрогобич08:30
Самбір9:30
Львів ЖД10:40
Львів АС-811:30
Стрий12:30
Сколе13:30
Мукачево17:00
Ужгород18:30
Розклад зупинок

Рейс 000356 Плзень - Київ (через Словакію)

Зупинка в автовокзалі
міста
Година виїзду з
атовокзалу
Karlovy Vary08:30
Plzen10:00
Praha12:30
Brno15:00
Poprad18:10
Košice22:00
Вартість проїзду рейсом 000356
Зупинка​БратіславаБрноПрагаПлезньКарлові Вари
Борислав10001200125013001400
Дрогобич10001200125013001400
Самбір10001200125013001400
Львів10001200125013001400
Стрий10001200125013001400
Сколе10001200125013001400
Мукачево10001100120013001400
Ужгород10001000120013001400

Бронювання
маршруту